REFERENCE

Sabina B.

Maminka na mateřské dovolené

"Language Studio je opravdu skvělá jazyková škola a zaslouží si vysoké hodnocení. Sama jsem lektorka, tak mám vysoké nároky a nemám co vytknout. Mám za sebou lekce španělštiny s lektorkou Katkou a Španělkou Giselle. Obě byly výborné a profesionální a hodně se mi líbilo, že lektorky spolupracují a pořád dbaly na to, abych mluvila. Po technické stránce je to velmi elegantně a jednoduše vytvořeno, rezervaci jsem měla hotovou ani ne do minuty. Bonus i pro maminky na mateřské dovolené...jednu lekci jsem absolvovala s dcerkou na koleni a bylo to úplně na pohodu, takže se toho nemusíte bát, lektorky jsou usměvavý a chápavý 😊 Děkuji Language Studio za kvalitní a skvělý kurz a dávám vám 10/10."

Žaneta K.

Autorka projektu Milju.cz

"Language studio doporučuji všem, kteří se chtějí rychle a pohodlně naučit nový jazyk. Oceňuji, že se mohu učit online odkudkoliv a za pár týdnů se trochu domluvit španělsky. Ve skupince jsme jen 2, takže je to velmi osobní, lektorka Katka je vždy skvěle připravená, používá spoustu interaktivních metod a hodina utíká hrozně rychle. Bála jsem se toho, že to je online, ale musím říct, že mi to vyhovuje nohem více než osobně a myslím, že se i více naučím. Jsem na rodičovské, takže to pro mě byla dostupná cesta, jak si najít čas na naučení jazyka a rozhodně nelituju. Language studio je profesionální a lidské zároveň. Moc děkuji."

Ladislava M.

Daňová účetní, podnikatelka

"Prosefionální přístup, příjemné lektroky, výborné spojení české lekce jako přípravy na lekci s rodilým mluvčím. Nabité třicetiminutovky a dobrý pocit, že dokáži komunikovat s rodilým mluvčím hned po první lekci !"