FAQ

Pro koho jsou lekce vhodné?

Lekce jsou vhodné pro všechny úrovně A1-C1, nejvhodnější jsou však pro začátečníky až středně pokročilé. Pro úroveň pokročilých studentů ( C1 ) je nejlepší variantou lekce pouze s rodilým mluvčím.


Jsem úplný začátečník, můžu se také přihlásit?

Ano, rozhodně! Připravte se, že prvních pár lekcí pro Vás bude velmi náročných, ale Vaše výsledky za to rozhodně budou stát. Už po první lekci budete schopni mluvit a rozumět.

Mám strach, co když nebudu nic rozumět rodilému mluvčímu?

Strach mít nemusíte 😊. A to z více důvodů - český lektor Vás vybaví nejen nejdůležitějšími slovíčky pro komunikaci, ale taky základem, na kterém budete stavět. Naši zahraniční lektoři jsou milí, trpěliví a mají zkušenost i se začátečníky. Ze začátku s Vámi budou trénovat správnou výslovnost, slovíčka Vám vysvětlí pomocí obrázků nebo "rukama a nohama" 😊. Budete si trénovat základní konverzace. Pokud jste pokročilejší studenti, budete už plynně konverzovat na témata, která Vás zajímají. Po lekcích se budete cítit jako po cvičení - možná naprosto unavení, ale se skvělým pocitem.


Lekce s českým lektorem a rodilým mluvčím jsou hned po sobě?

Po uhrazení lekcí dostanete přístup ke kalendáři obou lektorů, kde si sami zvolíte, kdy budete mít s kým lekci. První je však vždy nutné absolvovat lekci s českým lektorem a následně až se zahraničním (lekce na sebe totiž navazují.) Takže si můžete dát 30 minut v pondělí a 30 minut ve středu. Anebo v jeden den. Je to na Vás.


Dokdy můžu lekci zdarma zrušit?

Termín lekce můžete zdarma změnit nebo zrušit do 24 hod před plánovaným začátkem lekce.


Kde lekce probíhají?

Lekce bude probíhat pomocí služby Google Meet ve vašem webovém prohlížeči. Není třeba nic instalovat. Po provedení vaší rezervace vám pošleme na váš e-mail odkaz, skrze který se můžete spojit s lektorem. 

Co k lekci potřebuji?

K lekcím potřebujete počítač s kamerou, připojení k Internetu, případně sluchátka a mikrofon. Veškerý materiál Vám bude zaslán elektronicky.